Samozřejmě že je sem ochoten prodiskutovat ale jen osobně , pokud možno s někým kdo používá nějaké třeba i podobné sy. , doložit statistiky apd...
Samozřejmě že je sem ochoten prodiskutovat ale jen osobně , pokud možno s někým kdo používá nějaké třeba i podobné sy. , doložit statistiky apd...
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |