nezavrhujem tuto myslienku, ale tvrdim jedno v tipovani. co si nenatipujes sam, to nemas![]()
![]()
![]()
tazko by som znasal keby som svojimi zlymi vysledkami nicil pracu nejakeho podobneho spolocenstva a takisto by som bol nasr... keby som bol na opacnom pole..![]()
nezavrhujem tuto myslienku, ale tvrdim jedno v tipovani. co si nenatipujes sam, to nemas![]()
![]()
![]()
tazko by som znasal keby som svojimi zlymi vysledkami nicil pracu nejakeho podobneho spolocenstva a takisto by som bol nasr... keby som bol na opacnom pole..![]()
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |