No dobre, hodil si tu pár systémov s nič nehovoriacimi písmenami..."zdokumentoval" si úspešnosť nejakou "štatistikou"..pre nás neverifikovateľnou.... podstate, čím chceš presvedčiť, aby do toho niekto išiel ? Prečo vlastne do toho nemôžeš ísť sám ? Kým nezodpovieš tieto a iné základné otázky, ťažko niekoho nájdeš....Ide o to, že z tej vytvorenej skupiny nevyhráva každý, len niektorí a o profit sa skupina delí ? Ako chceš garantovať, že všetci v systéme sú čestní ?Ako sa má niekto hlásiť, keĎ nevie, s akým vstupným balíkom ? A ver mi, že sluobne starší stávkari na tomto fore majú určite ďaleko viac a kvalifikovanejších otázok....