U géniů se může stát, že jim ostatní nerozumí. Spíš to bude nějaký humor nebo provokace...
Pro začátek by stačilo vysvětlit ty zkratky.

Proč se má ten systém kombinovat s bonusy?
Já na bonusy používám spíš systém R-D-AB-W/L-W.