Citace Původně odeslal ICIHA
Přece nejse blbej abych ti tady vysvětloval jeddotlivé sy. s.-po systému .
kupříkladu :
Systém T-E-P za období 11-14 prosince
Vsazeno 33 jenotek
28x po 1 jednotce
1x po 5 jednotkách
to dělá dohromady 31 zápasů , z nichž 4 neyšli .
ROI za toto období 49,15%
navzdory ocekavani mnohych jsem asi uplne blbej
no jestli mas bilanci 27-4 tak system, kterej z toho udela 49.15% neni mozna uplne idealni
co kdyz budu mit bilanci 4-27?