Ja jsem sazel neco podobnyho ale to byly tutovka za Hadamcika za nevyhrajem MS v hokeji ale tam byl o trosku lepsi kurz![]()
Ja jsem sazel neco podobnyho ale to byly tutovka za Hadamcika za nevyhrajem MS v hokeji ale tam byl o trosku lepsi kurz![]()
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |