ICIHA: mas to s nami neveriacimi tomasmi a tupcami tazke.![]()
![]()
Sak my ti tie vysledky neberieme. len neviem co od nas cakas teraz... ako ti mozme pomoct, alebo chces nieco skonzultovat, ci len nejake virtualne potlapkanie po pleci... neviem..
V kazdom pripade tvoja posledna reakcia bola divna...
btw, Orbi ma s tym systemom pravdu, a to ta este aj setril :P :P :P







Odpověď s citací