Z kamenky máš aspon tiket a u soudu s ním už uspělo několik lidí co se tahali se sázkovkama o prachy.
Na netu co..hoděj tam nějakej skrypt a sázka nebyla nikdy podána![]()
Zákaznickej servis s tebou nekomunikuje, co uděláš, na koho se obrátíš ?!
Nemáš šanci![]()
Právě že si tam ted dávam pauzu a snažím se vyřešit ty storna, kdyby šlo i o pár stovek tak to nechám bejt, ale mám tam dva poslanecký platynechapu, ze tam porad jeste sazis![]()
![]()







Odpověď s citací