V tomhle směru zlatý naše kamenky, v životě jsem tam neměl při stornu jedninej problém, vše vyřídili v superkrátkým čase a ještě se omluvili za vzniklé problémy [replacer_img]

Ono je něco jiného, když je možnost jednat s lidma osobně, po síti tě každej kopne do pr*ele