zdravim a vitam na foru,
tezko, tezko radit.. sazet muzes jak chces pochopitelnem predpokladam, ze chces vyhrat

system (solo, ako..) je vcelku jedno jakej zvolis, sazky musi mit hodnotu, kdyz nebudou mit hodnotu, jsou to spatne sazky a je jedno s jakym kurzem, zapornou hodnotu jen zvysis v akovkach a kombicich a pripadne zastres i tu informaci, zda tve sazky hodnotu ne/maji

proste hodnota kurzu je alfa omega, remizy v hokeji mozna nejakou hodnotu maji, doporucuji sledovat zdejsi vlaknou v hokeji od Emira, remizam se venuje a pise je poctive: hokej-ice-hockey/nhl-08-09-draws-t1420-30.html
jak vidis zatim nic moc, ale ani stovky sazek nemusi nic ukazat

rozhodne NESAZEJ nizsi kurz, nez muzes najit jinde, je to pouhe vyhazovani penez

posledni rada, necekej, ze budes vyhravat, proste se bav, cti fora, zkoumej sazkovky, obejvuj a nic nehrot