lol diky. pobyt beriem u orbyho a pojdeme spolu na festival Universo Paralello.
Ja by som pisat tipy a statistiky na kazdy tyzden. Z toho vidime tyzdennu, mesacnu a aj rocnu bilanciu.
Ano
Ne
Nebudu soutezit
lol diky. pobyt beriem u orbyho a pojdeme spolu na festival Universo Paralello.
Ja by som pisat tipy a statistiky na kazdy tyzden. Z toho vidime tyzdennu, mesacnu a aj rocnu bilanciu.
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |