herba píše:
Včera sem nestih, tak aspoň teď na sledovačku:
27.5g:AMurray-MGranollers - 1,8 za 1b.
6:4 6:2 6:2 pro Andyho OK
+0,8 b, celkem +5,18
Ano
Ne
Nebudu soutezit
herba píše:
Včera sem nestih, tak aspoň teď na sledovačku:
27.5g:AMurray-MGranollers - 1,8 za 1b.
6:4 6:2 6:2 pro Andyho OK
+0,8 b, celkem +5,18
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |