ako vlozim 50€ a mozem vybrat 50€ ?? aky ma potom zmysel obchodovanie?ci to mozem vyberat viackrat ale iba po 50€ ??
ako vlozim 50€ a mozem vybrat 50€ ?? aky ma potom zmysel obchodovanie?ci to mozem vyberat viackrat ale iba po 50€ ??
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |