uups, tak s těmi přesnými výsledky mě to také překvapuje, měl jsem zato, že to všichni vrací... No moje chyba, naštěstí jsem za ni potrestán nebyl..
uups, tak s těmi přesnými výsledky mě to také překvapuje, měl jsem zato, že to všichni vrací... No moje chyba, naštěstí jsem za ni potrestán nebyl..
na betfair.com/redirect.aspx?pid=72908&bid=9054">betfairu pokud se odehraje prvni set , tak potom skrecujici hrac je prohra, postupujici hrac vyhra .
pokud se nedohraje prvni set tak vracej sazky vsem , ani zisk ti nepripisou pokud mas uzavreno na obe strany
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |