Podle Hracího plánu Fortuny by měla být sázka normálně vyplacena, pokud někdo skrečuje je automaticky poražený. Ale jestli to tak je, to nevím...
Podle Hracího plánu Fortuny by měla být sázka normálně vyplacena, pokud někdo skrečuje je automaticky poražený. Ale jestli to tak je, to nevím...
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |