ad.Putin :určitě to tak není,je to jak píše Rauuul,pokud je ukončen první set,kdo skrečuje prohrál a vyplácí se a je jedno kdo ten první set vyhrál

Myslel jsem, ze vsechny sazkovky pri skreci sazky na sety voidnou. Mate prehled, ktery sazkovky maji podobne zvlastnosti pri skreci na sazky na sety?
Z hlavy to nevím,ale není to tak neobvyklé pravidlo,navíc aby to nebylo tak jednoduchý když někdo dává hcp na gamy nebo sety taky se to u dost sázkovek dopočítávalo,jako že skrečující prohrál všechny ostatní gamy nebo sety jako by se hrálo.Matně vzpomínám,že to měl fonbet,ale i některý evropký sk,je třeba pročíst pořádně pravidla,když to někdo chce hrát,nedejbože do arbu.