ad.Putin :určitě to tak není,je to jak píše Rauuul,pokud je ukončen první set,kdo skrečuje prohrál a vyplácí se a je jedno kdo ten první set vyhrál
Z hlavy to nevím,ale není to tak neobvyklé pravidlo,navíc aby to nebylo tak jednoduchý když někdo dává hcp na gamy nebo sety taky se to u dost sázkovek dopočítávalo,jako že skrečující prohrál všechny ostatní gamy nebo sety jako by se hrálo.Matně vzpomínám,že to měl fonbet,ale i některý evropký sk,je třeba pročíst pořádně pravidla,když to někdo chce hrát,nedejbože do arbu.Myslel jsem, ze vsechny sazkovky pri skreci sazky na sety voidnou. Mate prehled, ktery sazkovky maji podobne zvlastnosti pri skreci na sazky na sety?







Odpověď s citací