Pinnacle:
Asi před týdnem mi vrátili sázku na vítěze (Cancelled). Hráč skrečoval zápas, tedy prohrál. To jsem nečekal.
Hrálo se na dva vítězné sety, skreč v prvním setu.
arby na tenis casto vznikaji prave kvuli tem rozdilum, pokud je nekdo zranenej, tak sazkari sazi prave na sazkovkach s 1st ball rule a proto tam vznikaji ty "arby", co jsou ve skutecnosti polish middle
ve skutecnosti to neni arb, ale neco jako sazka v kurzu 1.03 ze nebude skrec, coz v zapase, kde skrec hrozi, neni vubec dobra sazka
Gambling feels like endless ejaculation
Pinnacle:
Asi před týdnem mi vrátili sázku na vítěze (Cancelled). Hráč skrečoval zápas, tedy prohrál. To jsem nečekal.
Hrálo se na dva vítězné sety, skreč v prvním setu.
Na Pinnacle v sazkach na tenis musi byt, aby sazka byla vyporadana, odehrane a dokoncene cele dva sety. Pokud se tak nestane, tak automaticky vraci vklad.
Minulý týžden som mal zápas smrdiaci skrečom vsadený u Unibet a tak som sa informoval na podpore :
Odpoved :
Pokud hráč vzdá zápas před ukončení prvního setu je sázka považována za zrušenou. Pokud je odehrán alespoň první set, vítěz tohoto setu vyhrává zápas.
To se mi moc nezda, to by nezalezelo na tom, kdo skrecoval, ale kdo vyhral prvni set. Schvalne jsem se podival do podminek a maji tam zminene jen pravidlo prvniho setu:Původně odeslal PUTIN
Docela me pak prekvapilo toto pravidlo:6.7.1
A bet is valid if at least one set is completed, otherwise the bet is declared void.Myslel jsem, ze vsechny sazkovky pri skreci sazky na sety voidnou. Mate prehled, ktery sazkovky maji podobne zvlastnosti pri skreci na sazky na sety?6.7.3
If a player forfeits a match after the first set is completed, the set betting will be settled as the opponent won all the remaining sets.
ad.Putin :určitě to tak není,je to jak píše Rauuul,pokud je ukončen první set,kdo skrečuje prohrál a vyplácí se a je jedno kdo ten první set vyhrál
Z hlavy to nevím,ale není to tak neobvyklé pravidlo,navíc aby to nebylo tak jednoduchý když někdo dává hcp na gamy nebo sety taky se to u dost sázkovek dopočítávalo,jako že skrečující prohrál všechny ostatní gamy nebo sety jako by se hrálo.Matně vzpomínám,že to měl fonbet,ale i některý evropký sk,je třeba pročíst pořádně pravidla,když to někdo chce hrát,nedejbože do arbu.Myslel jsem, ze vsechny sazkovky pri skreci sazky na sety voidnou. Mate prehled, ktery sazkovky maji podobne zvlastnosti pri skreci na sazky na sety?
Při live sázení musí jít všechno lehce a přichází výhra za výhrou.Pokud ne,buď je to špatný zápas,nebo to děláte blbě.V obou případech je lepší se jít projít,nebo při nejhorším hrát za drobné a čekat,až se příčina neúspěchu změní.
uups, tak s těmi přesnými výsledky mě to také překvapuje, měl jsem zato, že to všichni vrací... No moje chyba, naštěstí jsem za ni potrestán nebyl..
je mozny ze se opakuju, ale gamebookers meli problem se setbettingem, kde vyhodnotili sazku 2-0 jako prohru, nebot skrec prisla za stavu 0-1 a hrac pry jiz nemel sanci vyhrat
v pravidlech o tom nic nebylo
Gambling feels like endless ejaculation
Synottip jak první česká SK začal vracet v kursu 1 veškeré tenisové skreče a zřeejmě se to týká i jiných sportů, jelikož v pravidlech na netu jsem našel toto.. (12.14. Tip je neplatný a bude vyhodnocen s kursem 1, jestliže) "nebyl odehrán a dokončen celkový počet setů nezbytných k vítězství"
... a bude tam tak 50x mene sazek a s nizsima limitama
holt riziko podnikani, ale tyhle skrecovany arby jsou jasna ukazka toho, jak arb neni skutecnej arb, ponevadz ta jedna noha arbu je uplne jina sazka nez druha noha
je to fakticky polish middle
Gambling feels like endless ejaculation
Jaky pravidlo pouziva Fortuna pri skreci v livku?
Napriklad Tipsport narozdil od beznych sazek ma v livku void.
Podle Hracího plánu Fortuny by měla být sázka normálně vyplacena, pokud někdo skrečuje je automaticky poražený. Ale jestli to tak je, to nevím...
Je to tak jak píše Gigi, skreč=prohra, F. vrací pouze události, který ještě nenastaly.. (tzn. např. aktuální set, pokud nebyl dohrán, hranice gamů v setu, pokud nebyla dosažena (a to i v případě, že by při dohrání setu do konce byla určitě překročena) apod.
urcite by to malo byt VOID... pretoze 2:0 patri do sekcie presnych tipov na set, kde je 2:0, 2:1, 1:2, 0:2... kedze ani jeden z tychto tipov nemohol byt OK, tak logicky nemozu byt vsetky KO... moja logicka uvahaPůvodně odeslal Rauuul
tenis vsadzam vo vela SK a vsade sa toto vzdy ratalo za VOID...
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |