taky davam Bartoli, kurz jsem ale stihl uz jen 3.
Při live sázení musí jít všechno lehce a přichází výhra za výhrou.Pokud ne,buď je to špatný zápas,nebo to děláte blbě.V obou případech je lepší se jít projít,nebo při nejhorším hrát za drobné a čekat,až se příčina neúspěchu změní.
taky davam Bartoli, kurz jsem ale stihl uz jen 3.
Discovering magic of BF Trading
Při live sázení musí jít všechno lehce a přichází výhra za výhrou.Pokud ne,buď je to špatný zápas,nebo to děláte blbě.V obou případech je lepší se jít projít,nebo při nejhorším hrát za drobné a čekat,až se příčina neúspěchu změní.
Bartoli 40% 3,63 pin
Hsieh/Peng 20% 6,0 dimes
Llagostera/Martinez Sanchez 50% 2,6 dimes
Kubot/Marach 40% 2,85 dimes
Verdasco/Lopez 50% 2,25 dims
tu Hsieh/Peng ma bwin za 7,15 dokonce. s dovolenim opisu Kubot/Marach 2.93 a k tomu mam Bartoli za 3.2.
GL
Discovering magic of BF Trading
Bartoli je jasná to se hrát musí a sledoval jsem dubl Peng/hsieh a hráli v posledním zápase fakt dobře,ovšem W+W podávají trochu líp než Ruano Pascual ale za zvážení to určitě stojí
Při live sázení musí jít všechno lehce a přichází výhra za výhrou.Pokud ne,buď je to špatný zápas,nebo to děláte blbě.V obou případech je lepší se jít projít,nebo při nejhorším hrát za drobné a čekat,až se příčina neúspěchu změní.
tak jsem prošel všechny ty dubly a hodnotu maji asi všechny dvojky ale nějak se mě to nelíbí,nechal jsem se zlákat jen náhlou změnou kurzu na bwin
lopez /Verdasco 2,73 50% to sem si dát musel zbytek nechám na livko
Při live sázení musí jít všechno lehce a přichází výhra za výhrou.Pokud ne,buď je to špatný zápas,nebo to děláte blbě.V obou případech je lepší se jít projít,nebo při nejhorším hrát za drobné a čekat,až se příčina neúspěchu změní.
Bartoli koPůvodně odeslal sklenar
skoda. tesne prehry.
26.1. -2,15
celkovo +10,15
v zatemneni mysli jsem vcera nevsadil Roddicka, tak to zkusim po ranu dohnat na Dokic @ 4.05.
jinac Bartoli KO, Kubot/Marach OK.
Discovering magic of BF Trading
Přátelé už mě to trochu začíná sráti,když dám kombík ze 6 zápasů a jediný dvě chyby jsou ty sola co sem sem napsalJinak kdo jste koukal na bartoli od 4 gamu bylo jasný že prohraje,proti takovým vzájemným bilancím se prostě nesází,Zvonka hrála skvěle,ale Bartoli byla poloviční proti minulemu zápasu.Černý můry byli už na lopatkách prohrávali 1:3* ve třetím,Venus byla hotová ale serena to ustála a strhla ji a otočili to,ten tip na šikmoočky byl v tom kurzu určitě dobrej sklenari !
Při live sázení musí jít všechno lehce a přichází výhra za výhrou.Pokud ne,buď je to špatný zápas,nebo to děláte blbě.V obou případech je lepší se jít projít,nebo při nejhorším hrát za drobné a čekat,až se příčina neúspěchu změní.
me taky, myslim ze Dokic klidne mohla Safinu porazit. nevideli jste to nekdo, ja sledoval jen livescore z prace ...
Discovering magic of BF Trading
Chlapci co si myslite o Simon, proti Nadalovi sanci aspon uhrat Set? nebo skonci jako loni na rakete Nadala zcela hladce?
The Gambler - http://www.youtube.com/watch?v=kc0xQfi4vPA
nevedel som ze sikmooke mali 31 v tretom. Aj spanelky ak osom pozeral hrali vyse 3 hodiny. nic no.
Skusim pre mna fifty fifty zapas Safina-Zvonereva. Bookies ale teraz chapem. Posledne zapasy vyhrala Vera.
Safina 50% 2,56 pin
ja zkusil Simona cistou dvojcicku, jenom lehce na BWinu za 6,85. at mam co sledovat![]()
Discovering magic of BF Trading
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |