Jo. Bremond jsem přehlídl. Tak ještě i to.
Bremond - Bondarenko 1 3.2
škoda že se prováhala Coin v kurzu přes 3,po tom poklesu už to nedám
dneska
Cibulkova-Yung 1set 2 5,31 doxx 40%
Bondarenko-Bremond 2 3,29 Pin 50%
Zheng-Czink 2 2,75 Lad 50%
Allegro/Santoro 3,2 5D 40%
Při live sázení musí jít všechno lehce a přichází výhra za výhrou.Pokud ne,buď je to špatný zápas,nebo to děláte blbě.V obou případech je lepší se jít projít,nebo při nejhorším hrát za drobné a čekat,až se příčina neúspěchu změní.
Jo. Bremond jsem přehlídl. Tak ještě i to.
Bremond - Bondarenko 1 3.2
Please be advised that we welcome your business, however you are not
eligible for the 11% reload bonus at this time.
dotazy (bez bodovania).. co poviete na:
Canas/Safin - Feeney/Smeets 2 3,20
a
Medina/Ruano - Cibulkova/Razzano 2 2,50 ?
elite.profitservis.com - volné fórum o tipovaní
- sledovanie svojich štatistík OK/KO, vkladov, ziskov, yieldu
- množstvo kvalitných informácií a tipov od ostatných v podobe rozboru/analýzy, možnosť diskusie v chate
F/S som pozeral. ak najdem k tom uneco tak dam do kombiPůvodně odeslal tfospi
Já zas uvažoval o razzano/cib ale nakonec jsem nedal ale může bejt,dneska bude těch dublovejch dvojek asi víc jen vybrat ty správný![]()
Při live sázení musí jít všechno lehce a přichází výhra za výhrou.Pokud ne,buď je to špatný zápas,nebo to děláte blbě.V obou případech je lepší se jít projít,nebo při nejhorším hrát za drobné a čekat,až se příčina neúspěchu změní.
me celkem zarazil kurz na granol/ventura 2,7 v synotu, pokud me to vyvrátíte budu jen rád![]()
esa (synot)
v hcp
melzer, gasquet, haas
over (pro me celkem vyrovnane zapasy)
13,5 sela-hanescu
17,5 gulbis-andreev
33,5 esovic-ancic
na zitra se mi libi
roddick-santoro 20,5 over
delic-djoko 25,5 under - tady si myslim ze budou 3 sety a djoko je dobrej na returnu tolik toho servisakovi nedovoli
taky také uvítám argumentaci
Při live sázení musí jít všechno lehce a přichází výhra za výhrou.Pokud ne,buď je to špatný zápas,nebo to děláte blbě.V obou případech je lepší se jít projít,nebo při nejhorším hrát za drobné a čekat,až se příčina neúspěchu změní.
takhle se do brazilie teda nedostanete
Gambling feels like endless ejaculation
Včera sem nestih, tak aspoň teď na sledovačku:
27.5g:AMurray-MGranollers - 1,8 za 1b.
Karlovič - Anic 1 2.32ko
Guccione - Simon 1 4.75 ko
Clement - Verdasco 1 7.30 ( 0.5 j)ko
Nadal - Karanusic 2 54 (0.1 j)ko
Gulbis - Andreev 2 2.67ok
a baby, tedy pardon WTA
Baltacha - Mauresmo 1 6.69 ( 0.3 j)ko
Dulko - S. Williams 1 14.94 (0.3j)ko
Dominguez - Bondarenko 1 2.72ko
Zheng - Czink 2 2.64 ko
Rovněž téměř vše vše KO. Hezky mně to AO jde![]()
Please be advised that we welcome your business, however you are not
eligible for the 11% reload bonus at this time.
vse KOPůvodně odeslal zemedelec
![]()
Discovering magic of BF Trading
Carolina Wozniacki v Jelena Dokic
Tak tento zapas si urcite betnu,vcera me Jelena popravila tiket (jak jinak nez last match) ale je nutno rict ,ze po velmi slibnem vykonu a po delsi dobe co jsem nemel moznost ji videt LIVE mne velmi prijemne prekvapila svoji hrou.
Zapas nabidne souboj dvou hracek ,ktere to strili od zakladni cary a bude se hrat velmi utocny tenis plny krasnych viteznych micu.Mlada danska hracka patri k nastupujici generaci mladych perspektivnich hracek a o ni jeste urcite v budoucnosti hodne uslysime,co hovori v tomto zapase v jeji neprospech je jednocne vysoka venkovni teplota kterou tato hracka dosti spatne snasi a domaci publikum ktere bude podporovat jeji souperku.
Co muze zkazit tento tip ... snad jen zdravotni potize Dokicove (drobny vyron v kotniku z posledniho zapasu...),pripadne extremne vysoka uspesnost hry Wozniacke
Muj tip :
Jelena Dokic +6 FONBET 1,87
videli jste zapas cibulkove? to hrala skutecne tak extremne dobre nebo naopak chan tak mizerne, jsem necekal tak jednoznacny prubeh![]()
libi se mi zapasy
roddick-santoro over gamu 32,5
delic-djokovic over gamu 29,5
kanepi hcp 5,5
dokic hcp 5,5
kleybanova hcp 5,5
a jako outsidera hantuchovou![]()
pokracuju v paduSantoro @ 9 a Kleybanova @ 5
![]()
Discovering magic of BF Trading
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |