hrát se to musí ale bude to šílenej vým.d když to má každej,včera sem to čekal od vaidišové že všechny vykouří,proto sem to nedal.no vychladím si pivo na ten zápas bude to asi pěknej nervák.Doufám že chakvetadze napadne zas nějaká moucha nebo včela nebo co to bylo,jak se tam oháněla Každopádně střídá slušnou hru s něčím co se nedá nezvat tenisem,dokic to dělá taky ale tý slušný hry je mnohem víc a uderově nebude propadat jako Keothawong.Už se těším