Stránka 9 z 11 PrvníPrvní 1234567891011 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 121 až 135 z 152

Téma: Australian Open

  1. #121

    Re: Australian Open

    dneska nic zázračnýho ale kurzy jsou přestřelený takže to hraju

    Azarenka 2,89 pin 40%
    cibulkova 3,7 pin 40%

    na zítra Bartoli 3,65 pin 48%
    Při live sázení musí jít všechno lehce a přichází výhra za výhrou.Pokud ne,buď je to špatný zápas,nebo to děláte blbě.V obou případech je lepší se jít projít,nebo při nejhorším hrát za drobné a čekat,až se příčina neúspěchu změní.

  2. #122
    už nemám přítelkyni...
    Založen
    30.10.2007
    Bydliště
    Na Červeném Trpaslíku 111 50
    Příspěvky
    359

    Re: Australian Open

    taky davam Bartoli, kurz jsem ale stihl uz jen 3.
    Discovering magic of BF Trading

  3. #123

    Re: Australian Open

    Azarenka 2,89 pin 40%
    cibulkova 3,7 pin 40%
    Azarenka 2,89 pin 40% 6:3 2:4 RET void
    cibulkova 3,7 pin 40% 2:6 2:6 KO
    Při live sázení musí jít všechno lehce a přichází výhra za výhrou.Pokud ne,buď je to špatný zápas,nebo to děláte blbě.V obou případech je lepší se jít projít,nebo při nejhorším hrát za drobné a čekat,až se příčina neúspěchu změní.

  4. #124

    Re: Australian Open

    Bartoli 40% 3,63 pin

  5. #125

    Re: Australian Open

    Hsieh/Peng 20% 6,0 dimes
    Llagostera/Martinez Sanchez 50% 2,6 dimes
    Kubot/Marach 40% 2,85 dimes
    Verdasco/Lopez 50% 2,25 dims

  6. #126
    už nemám přítelkyni...
    Založen
    30.10.2007
    Bydliště
    Na Červeném Trpaslíku 111 50
    Příspěvky
    359

    Re: Australian Open

    tu Hsieh/Peng ma bwin za 7,15 dokonce. s dovolenim opisu Kubot/Marach 2.93 a k tomu mam Bartoli za 3.2.

    GL
    Discovering magic of BF Trading

  7. #127

    Re: Australian Open

    Bartoli je jasná to se hrát musí a sledoval jsem dubl Peng/hsieh a hráli v posledním zápase fakt dobře,ovšem W+W podávají trochu líp než Ruano Pascual ale za zvážení to určitě stojí
    Při live sázení musí jít všechno lehce a přichází výhra za výhrou.Pokud ne,buď je to špatný zápas,nebo to děláte blbě.V obou případech je lepší se jít projít,nebo při nejhorším hrát za drobné a čekat,až se příčina neúspěchu změní.

  8. #128

    Re: Australian Open

    tak jsem prošel všechny ty dubly a hodnotu maji asi všechny dvojky ale nějak se mě to nelíbí,nechal jsem se zlákat jen náhlou změnou kurzu na bwin

    lopez /Verdasco 2,73 50% to sem si dát musel zbytek nechám na livko
    Při live sázení musí jít všechno lehce a přichází výhra za výhrou.Pokud ne,buď je to špatný zápas,nebo to děláte blbě.V obou případech je lepší se jít projít,nebo při nejhorším hrát za drobné a čekat,až se příčina neúspěchu změní.

  9. #129

    Re: Australian Open

    Citace Původně odeslal sklenar
    Hsieh/Peng 20% 6,0 dimes ko
    Llagostera/Martinez Sanchez 50% 2,6 dimes ko
    Kubot/Marach 40% 2,85 dimes ok
    Verdasco/Lopez 50% 2,25 dims ko
    Bartoli ko

    skoda. tesne prehry.

    26.1. -2,15
    celkovo +10,15

  10. #130
    už nemám přítelkyni...
    Založen
    30.10.2007
    Bydliště
    Na Červeném Trpaslíku 111 50
    Příspěvky
    359

    Re: Australian Open

    v zatemneni mysli jsem vcera nevsadil Roddicka, tak to zkusim po ranu dohnat na Dokic @ 4.05.
    jinac Bartoli KO, Kubot/Marach OK.
    Discovering magic of BF Trading

  11. #131

    Re: Australian Open

    Přátelé už mě to trochu začíná sráti,když dám kombík ze 6 zápasů a jediný dvě chyby jsou ty sola co sem sem napsal Jinak kdo jste koukal na bartoli od 4 gamu bylo jasný že prohraje,proti takovým vzájemným bilancím se prostě nesází,Zvonka hrála skvěle,ale Bartoli byla poloviční proti minulemu zápasu.Černý můry byli už na lopatkách prohrávali 1:3* ve třetím,Venus byla hotová ale serena to ustála a strhla ji a otočili to,ten tip na šikmoočky byl v tom kurzu určitě dobrej sklenari !
    Při live sázení musí jít všechno lehce a přichází výhra za výhrou.Pokud ne,buď je to špatný zápas,nebo to děláte blbě.V obou případech je lepší se jít projít,nebo při nejhorším hrát za drobné a čekat,až se příčina neúspěchu změní.

  12. #132
    už nemám přítelkyni...
    Založen
    30.10.2007
    Bydliště
    Na Červeném Trpaslíku 111 50
    Příspěvky
    359

    Re: Australian Open

    me taky, myslim ze Dokic klidne mohla Safinu porazit. nevideli jste to nekdo, ja sledoval jen livescore z prace ...
    Discovering magic of BF Trading

  13. #133

    Re: Australian Open

    Chlapci co si myslite o Simon, proti Nadalovi sanci aspon uhrat Set? nebo skonci jako loni na rakete Nadala zcela hladce?

  14. #134

    Re: Australian Open

    nevedel som ze sikmooke mali 31 v tretom. Aj spanelky ak osom pozeral hrali vyse 3 hodiny. nic no.

    Skusim pre mna fifty fifty zapas Safina-Zvonereva. Bookies ale teraz chapem. Posledne zapasy vyhrala Vera.

    Safina 50% 2,56 pin

  15. #135
    už nemám přítelkyni...
    Založen
    30.10.2007
    Bydliště
    Na Červeném Trpaslíku 111 50
    Příspěvky
    359

    Re: Australian Open

    ja zkusil Simona cistou dvojcicku, jenom lehce na BWinu za 6,85. at mam co sledovat
    Discovering magic of BF Trading

Podobná témata

  1. Australian Open 2010
    By kanafásek in forum Tenis / Tennis
    Odpovědí: 33
    Poslední příspěvek: 29.01.2010, 18:29
  2. Kvalifikace Australian Open
    By kanafásek in forum Tenis / Tennis
    Odpovědí: 27
    Poslední příspěvek: 17.01.2009, 11:09
  3. Australian open
    By Hombre in forum Tenis / Tennis
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 18.01.2007, 20:28
  4. Australian Open - 15.1.
    By Jajin in forum Tenis / Tennis
    Odpovědí: 17
    Poslední příspěvek: 17.01.2007, 16:51
  5. malem senzace: Australian Open day 2 - Sharapova vs. Pinova
    By LadyMaster in forum Co se jinam nevešlo
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 16.01.2007, 21:41

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •  
Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ?
-_-