Díky za odpovědi. S finančákem jsem si to vyřešil tedy jak jsem předpokládal, nebudu podávat nic a 1% se stane třeba to, že začnou dělat něco oni.
Karasi ty jsi kolík. Ty se z toho sculpingu jednou zblázníš![]()
Až budu mít trochu čas vznesu poslední a pro mě nejzásadnější dotaz, doplnění toho co už bylo popsáno ohledně nejschůdnějších možností převodů peněz.








Odpověď s citací