Karasi než jsem se stačil vyjádřit, tak už jsi napsal odpovědi. To zdravotní a sociální jsem objasnil výše, u toho finančáku mi jde o to, že bych patrně musel podávat prázdné dańové přiznání a to právě nevím jestli je nutné. Šlo mi o to, že pokud jsi byl zaměstnanej tak jsi ho prostě třeba 3 roky po sobě podával. No a teď nemáš zdanitelný příjmy, tak ho nepodáš. A tady nevím jestli je jejich praxe taková, že pro ně začneš bejt podezřelej nebo jestli si tě vůbec nevšímají.