Citace Původně odeslal Emir
A teď nevím co se stane, když neděláš a další rok to přiznání nepodáš. V rámci FÚ nebude problém zjistit, že ani nepodnikáš. Pak už nevím jak dalece jsou schpný kooperovat s úřadem práce a sociálkou, protože zjistí, že tam taky nemáš žádnej záznam No a teď nevím jestli jsou schopný vyvíjet nějakou vlastní aktivitu aby zjistili jak to s tebou je nebo to nechají plavat a začnou se tebou zabývat až nějakej dobrák soused na tebe napíše nějakej bríf že např. máš nějaké daňové úniky a oni se tebou začnou zabývat.
hmm ja nedelam nic uz peknych par let, danovy priznani nedavam a v klidu

proste clovek, co ma penize ze zakona nic dokazovat nemusi
zde neni IRS co by zkoumali kazdou stovku a i kdybys mel takovou smulu, opakuju je to 1: setine promile a maximalne zjisti zes vyhral v zahranici a tim to konci
jedine co je potreba platit je to zdravotni jak bylo receno
chodit na pracak kvuli tem par litrum a placenymu pojisteni nema financne smysl, neb si to jako sazkar vydelas hned a ten cas co bys zabil s chozenim na nekolik uradu mesicne + delanim socky a koukanim na nasrany urednice, tak to za to nestoji - hodina ma minimalne takovou hodnotu, kolik v prumeru vydelas sazkama a mesicni kolecko pracak-socialka-nedej boze zamestnavatel, to zabere casu i energie dost a samozrejme to bude v case, kdy sazkar potrebuje bud odpocivat nebo sazet nebo si uzivat zivota