hmm ja nedelam nic uz peknych par let, danovy priznani nedavam a v kliduPůvodně odeslal Emir
proste clovek, co ma penize ze zakona nic dokazovat nemusi
zde neni IRS co by zkoumali kazdou stovku a i kdybys mel takovou smulu, opakuju je to 1: setine promile a maximalne zjisti zes vyhral v zahranici a tim to konci
jedine co je potreba platit je to zdravotni jak bylo receno
chodit na pracak kvuli tem par litrum a placenymu pojisteni nema financne smysl, neb si to jako sazkar vydelas hned a ten cas co bys zabil s chozenim na nekolik uradu mesicne + delanim socky a koukanim na nasrany urednice, tak to za to nestoji - hodina ma minimalne takovou hodnotu, kolik v prumeru vydelas sazkama a mesicni kolecko pracak-socialka-nedej boze zamestnavatel, to zabere casu i energie dost a samozrejme to bude v case, kdy sazkar potrebuje bud odpocivat nebo sazet nebo si uzivat zivota








Odpověď s citací