Hej Orbi, doufam, ze nezanevres na sazkare az tam budes. To by mohli byt dobry historky.Ne, ted vazne, doufam a preju Ti, aby Ti tenhle krok vysel a nejak pak udelame sraz sazkare.net, samozrejme az budes zabydlenej v plazovym domecku.
![]()
![]()
Hej Orbi, doufam, ze nezanevres na sazkare az tam budes. To by mohli byt dobry historky.Ne, ted vazne, doufam a preju Ti, aby Ti tenhle krok vysel a nejak pak udelame sraz sazkare.net, samozrejme az budes zabydlenej v plazovym domecku.
![]()
![]()
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |