Hej Orbi, doufam, ze nezanevres na sazkare az tam budes. To by mohli byt dobry historky. Ne, ted vazne, doufam a preju Ti, aby Ti tenhle krok vysel a nejak pak udelame sraz sazkare.net, samozrejme az budes zabydlenej v plazovym domecku.