Hmm, ceny nemovitostí fakt lidové. Já bych měl strach z kriminality a tropických nemocí, ale na druhou stranu pěkně teploučko, luxusní holky, čistý moře za domem, dostupný kvalitní drogy. Takže tě docela obdivuju, že do toho deš.