Hmm, ceny nemovitostí fakt lidové. Já bych měl strach z kriminality a tropických nemocí, ale na druhou stranu pěkně teploučko, luxusní holky, čistý moře za domem, dostupný kvalitní drogy. Takže tě docela obdivuju, že do toho deš.
Hmm, ceny nemovitostí fakt lidové. Já bych měl strach z kriminality a tropických nemocí, ale na druhou stranu pěkně teploučko, luxusní holky, čistý moře za domem, dostupný kvalitní drogy. Takže tě docela obdivuju, že do toho deš.
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |