Jsem na to vážně zvědav,když jsem kdysi myslel že existuje možnost najít něakou statistickou díru kterou sk nevidí a pouze průměrují málem jsem krachnul. Problém je ,že určitý statistický věci fungujou třeba 3 roky když si je člověk vezme zpětně a pak 10 let fungovat nebudou atp.

Muj názor je že bez znalosti sportu natolik aby fundamentální analýzou dokázal určit větší kurz než má být a tím získával dlouhodobě výhodu a zisk je otázka krachu jen časem pokud pominu arby,livko atd

Jakákoli progrese je jen berlička co dává naději po určitou dobu ale teměř jistě vede bud k obrovské ztrátě nebo krachu a to i u sázkaře kterej by profitoval.

Držím palce a budu se zájmem sledovat,každopádně v jednoduchosti je síla a genialní věci jsou strašně jednoduchý.