myslím není od věci dát ted Nalbu v kursu okolo 4 v livku na BF... je to hodně vyrovnaný, Nalba je set dole, ale bez šance rozhodně není...
myslím není od věci dát ted Nalbu v kursu okolo 4 v livku na BF... je to hodně vyrovnaný, Nalba je set dole, ale bez šance rozhodně není...
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |