je to tak, hralo by se v Rusku nebo v Argentine ...

jinak do mensich kurzu bych se v DC moc nepoustel, pro me dost tezka soutez na tipovani, viz co tam predvadel treba Jirka Novak .. koukam na H2H a porazil Nadala, Kafelnikova, Davydenka, Escude, Santora, Samprase .. a rekl bych ze v tech zapasech na nej pod 1,8 nebylo