Ja myslím Franto, žes to opět vystihl přesně. Osobně jsem vsadil malou částku na Nadala, protože na něm bylo od počátku turnaje vidět, že prostě hrozně chce. Rval se neskutečně o každý míč, na každého soupeře vletěl, jako by ho chtěl zadupat do země. Když jsem to viděl, tak mi blesklo hlavou, že utluče i Fedexe. ?koda, že jsem nevsadil něco většího...
Ještě bych přidal jednu poznámku: Federer dosáhl skoro všeho, co v tenise lze. Naopak Nadal je označován "jen" jako hráč č. 2. Myslím, že motivace je vždy větší u Nadala a navíc po finále na Rolland Garros se ho Federer bojí![]()








Odpověď s citací