tak tam ty černe kočky mame , ale co me trosku stve tak to je Clema , no celkove pár jednotek v loji , Safina si taky zkusím proti panu dokonalemu , ale hlavne- koncem mesice už konečně začina německa fotbalova treti liga ... urá
tak tam ty černe kočky mame , ale co me trosku stve tak to je Clema , no celkove pár jednotek v loji , Safina si taky zkusím proti panu dokonalemu , ale hlavne- koncem mesice už konečně začina německa fotbalova treti liga ... urá
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |