ještě jsme chtěl vlastně reagovat na příspěvek Zemědělce...
Rosol mě taky napadl, naopak sázku na Ginepriho považuju za vyhozený peníze, tak jsme zvědavej, jestli zafunguje Murphy a jedinej zápas, kterej z těch našich dvojek vyjde, bude Ginepri![]()
dnes dam Rosola proti Hornovi @ 4 a Ginepriho proti Oliemu @ 2,7.
jeste si neodpustim trochu zarozumovat![]()
krystofe, Hidalga bych rozhodne za ten kurz nehral, dle me je schopnej s Kamkem vyletet.
Calleri - El nehraju, nicmene kurz na C. leti zavratne nahoru, jen za 5minut co jsem zevloval na dimes stoupnul o 0,6, asi sazel Frantisek![]()
tak at nam to vsem vychazi.[/quote]








Odpověď s citací