de chaunac KO ve trech

dnes dam Rosola proti Hornovi @ 4 a Ginepriho proti Oliemu @ 2,7.

jeste si neodpustim trochu zarozumovat
krystofe, Hidalga bych rozhodne za ten kurz nehral, dle me je schopnej s Kamkem vyletet.
Calleri - El nehraju, nicmene kurz na C. leti zavratne nahoru, jen za 5minut co jsem zevloval na dimes stoupnul o 0,6, asi sazel Frantisek

tak at nam to vsem vychazi.