Diky za pochvalu! pravda je ze mi hodne pomohlo tohle forum, jinak bych se mozna doted pachtil s kurzy 1,42

jinak vcera Sprem perfektni, skoda ze se TB neotocil pro Dulko. nicmene porad strasne bojuju se svym money-managementem, vcera i ze slusnych vysledku zadnej velkej ranec ... v tehle oblasti mam jeste co dohanet ... rady vitam