Ze na OH v Pekingu pajnekl sere cece, totez na Euro. Pro ne jsou klicovy trocha jiny vecicky....davam tomu 0,1%![]()
Ze na OH v Pekingu pajnekl sere cece, totez na Euro. Pro ne jsou klicovy trocha jiny vecicky....davam tomu 0,1%![]()
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |