jj pekny..i kdyz te posledni TD s problemama na 4th down na vlastni pulce byl dost stastnej.. kazdopadne gratulace, ja stihnul jen pulku 4Q, ale na rozdil od minulyho roku nejsem v minusu, takze sem taky spokojenej
![]()
jj pekny..i kdyz te posledni TD s problemama na 4th down na vlastni pulce byl dost stastnej.. kazdopadne gratulace, ja stihnul jen pulku 4Q, ale na rozdil od minulyho roku nejsem v minusu, takze sem taky spokojenej
![]()
I want to know God's thoughts... the rest are details.
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |