Mě už se moc sny nezdávají, asi je to věkem , ale dnes se zadařilo. Včera jsme s kamarády zahulili letošní model a zdálo se mi, že hrajeme baseball v hale pardubického nádraží proti Cubs. Když se mi podařilo dát HR, tak jsem křičel radostí ze spaní až to probudilo hafana a syna. Došli za mnou do pokoje a prý co se děje.... dal jsem HR až jsem rozbil okno v nádražní restauraci. No a to je konec, ani nevím kolik jsme vyhráli .