Já měl jednou sen, že vyhraju první ve sportce. Od té doby sázím plný tiket středa - neděle, nedávno jsem k tomu přibral i páteční euromiliony.
Už to trvá 25 let a nic.
![]()
Já měl jednou sen, že vyhraju první ve sportce. Od té doby sázím plný tiket středa - neděle, nedávno jsem k tomu přibral i páteční euromiliony.
Už to trvá 25 let a nic.
![]()
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |