Joj tak mě napadlo, třeba to provozuje nějaký tenista z top 100 ATP a toto má jako vedlejšák. Sází se výhradně na jeho zápasy, a že by těch případných tenistů nebylo po málu![]()
![]()
Joj tak mě napadlo, třeba to provozuje nějaký tenista z top 100 ATP a toto má jako vedlejšák. Sází se výhradně na jeho zápasy, a že by těch případných tenistů nebylo po málu![]()
![]()
Všichni se tam sejdem...
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |