Presunul jsem to do Betfair sekce, mezi forama se to musi udelat rucne, nastesti jsem si vzpomel na heslo do databaze..
Predchozi posledni 3 prispevky jsem nemazal i kdyz nemaj navaznost na predchozi diskusi.