Presunul jsem to do Betfair sekce, mezi forama se to musi udelat rucne, nastesti jsem si vzpomel na heslo do databaze..![]()
Predchozi posledni 3 prispevky jsem nemazal i kdyz nemaj navaznost na predchozi diskusi.
Presunul jsem to do Betfair sekce, mezi forama se to musi udelat rucne, nastesti jsem si vzpomel na heslo do databaze..![]()
Predchozi posledni 3 prispevky jsem nemazal i kdyz nemaj navaznost na predchozi diskusi.
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |