Tak takovej "válec" od Jankovičové jsem nečekal!!!
Kdyby Nicol nedělala ty nevynucené chyby..... ale to je kdyby.
?koda, snad to vyjde příště.
Tak takovej "válec" od Jankovičové jsem nečekal!!!
Kdyby Nicol nedělala ty nevynucené chyby..... ale to je kdyby.
?koda, snad to vyjde příště.
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |