Ted mas jeste lepsi kurzPůvodně odeslal Orbital
Uprimne receno UTAHU neverim ze postoupi ani do finale, pote co vcera predvedli uplny hovno. Ani jedinej moment v zapase nevedli, prvni pulku prohrali skoro o 20 bodu a kdyz to konecne vypadalo na zacatku 4Q ze by mohli se skore neco udelat tak o cca 10ti bodovej naskok v mziku prisli. Uvidime co predvedou doma, ale pokud San Antonio bude doma hrat jako ted ty prvni 2 zapasy tak nemaj sanci. To je ale jen muj nazor, to uz vic verim Clevelandu.







Odpověď s citací