Zdravím,
chci jen říct, že Betandwin jsou pěkní přizdisráči. Inzerujou výplatu do hodiny a trvá jim to několik dní. Příště jdu radši do fortuny (to jsem zvědav jestli to tu vydrží)
Printable View
Zdravím,
chci jen říct, že Betandwin jsou pěkní přizdisráči. Inzerujou výplatu do hodiny a trvá jim to několik dní. Příště jdu radši do fortuny (to jsem zvědav jestli to tu vydrží)
Vitej na foru Pocestný :wink:
Kdyz budes pouzivat slusny vyrazy (no ten 1 je tak lehce na hrane :wink: ) tak to nikdo mazat nebude :wink:
Co pouzivas k prevodu penez?
Dík :)
E-banku jak mají v inzerátu. "Výplata do hodiny". Končím nebo budu mluvit neslušně. Asi spoléhaj na to že dřív umřu.
Ja vybiral penize jednou pres Moneybookers a trvalo jim to tejden, takze do banky to asi rychlejsi nebude. BW comp je timhle povestna (krome limitovani vyhercu a neuznavani nekterych oficialnich vysledku). Na netu je spousta lepsich sazkovek. SBR jim dava Ccko a i to je to pro ne moc...
Fxxk Betandwin. Go profi 8) 8) 8)
Vitej na foru Profi!
Taky nazor...
Bet and Win přijde o možnost náběru sázek v Sasku. Svobodný stát Sasko mu zrušil licenci vydanou ještě v době existence Německé demokratické republiky. Navíc bude společnosti zakázán náběr sázek prostřednictvím Internetu z Německa. Ztráta německého trhu je pro sázkovou společnost pochopitelně nepříjemná a požaduje milionovou náhradu škody.
Více zde (německy): http://www.handelsblatt.com/news/Defaul ... _b=1119256
OMG!
Jsem prilis nakalen abych zvaldal nemcinu, kazdopadne diky moc za informaci.... jsem zvedav jak toto pujde dohromady s evropskou licenci, ktera by snad mela mit vyssi pravni silu. Halt kazdej stat si hlida svoje, ale at si laskave vsechny ty stranky, co inzeruji internetove sazeni "jako naprosto bezpecnou zalezitost" strci tyhle info tam kam patri. Pratele, pohybujeme se na tenkem lede rizika, a BetOnSports pripad budiz mementem, jak sazkova kancelar dokaze vyuzit cehokoliv (vcetne zasahu statu), aby nam nevyplatila nase - tezkym rizikem vydelane - penize.
-------------------------------------------------------------------------------------
Pokud sy tyto stránky chtějí udržet určitou úroveň, měly by tomu odpovídat i příspěvky.
Citace:
Zdravím,
chci jen říct, že Betandwin jsou pěkní přizdisráči. Inzerujou výplatu do hodiny a trvá jim to několik dní. Příště jdu radši do fortuny (to jsem zvědav jestli to tu vydrží)
Podobné "výkřiky do tmy" jsou o ničem a nikomu nepomůžou. Když mám špatnou zkušenost s tou či onou sázkovkou, tak napíšu konkrétní případ a podrobnosti. Až později na dotaz admina bylo upřesněno, že se jedná o výběr peněz přes e-banku.
Omlouvám se za trochu podrážděnější reakci, ale na stěžovatele Bwinu jsem už pomalu alergický. Když někam vkládám peníze, nejsem přece "12-ti letý Jarda", abych dal jen na reklamu. Porozhlédnu se po domácích a zahraničních netových stránkách a snadno zjistím, co je Bwin zač. Vím, do jakého rizika jdu a počítám s tím.
Jednu stížnost kolegy z Mexika jsme tu již řešili. Určitě by nebylo na škodu, aby tu admin udělal pořádek a příspěvky uspořádal nebo rozšířil nastavení sekce Sázkové kanceláře na podsekce jako na BA: všeobecné dotazy, bonusy od sázkovek, reference a review sázkovek, black list. Pomalu, ale jistě zde začíná být s rostoucím počtem příspěvků nepřehledná situace.
-------------------------------------------------------------------------------------
JJ. Kolega operator jiz na toto tema cosi nadhodil, usilovne o tom premyslime, jedinej problem je, aby i posteri dokazali sve prispevky spravne zaradit, coz se bohuzel nedeje ani dnes s minimem rubrik.Citace:
Původně odeslal AMZ
Jinak k Bwin - proste 99% lidi jde tam kde je reklama, vime to oba, a pokud bude forum plne opravnenych stiznosti na bwin, tak je to jedine dobre, protoze jinde o nich negativni informaci clovek nesezene. Proste smirme se s tim, ze bwinu se zde minimalne jednou za nekolik tydnu objevy novy thread se stiznosti, nemyslim si ze to vadi. A nemyslim si ze je ucelne vsechny bwin-stiznosti spojovat do jednoho threadu. Malokoho bavi cist si thread se stovkami postu, ktere ani zcela logicky nenavazuji.
Udelat jine, prehlednejsi, cleneni neni technicky problem. Jde jen o to jak, aby to bylo skutecne prehlednejsi. Podsekce threadu (ty co jsou na hlavni strance na zelenym podkladu) uz dal delit nejdou. Jsou jen 2 cleneni - fora (na sedym podkladu napr. Internetove sazeni) a thready (napr. Sazkove kancelare, Jak sazet atd.), dal to clenit nejde. Je to asi i logicky, protoze by clovek ty podsekce videl az po klepnuti na odkaz - cili by je nevidel na hlavni strance, coz uz snizuje prehlednost.
Pokud ma nekdo nejaky lepsi navrh jak udelat thready nebo fora - napr. pridat nejake dalsi, tak sem s tim. Opakuju, technicky to problem neni.
http://forum.sbrforum.com/showthread.php?t=15269
zde je pripad jak pote co byl vysledek znamy bwin zrusil vyherni sazky za smesnych 15 resp 13 USD (byt s peknymi dvoucifernymi kurzy).
Jednalo se o sazky na skoky na lyzich.
Bwin si narokuje v souladu se svymi pravidly zrusit libovolnou sazku, pokud kurzy jsou "prilis vysoke" a to i po skonceni udalosti! Bude zajimave sledovat zda i vsichni ostatni sazejici na udalost, co prohrali, dostanou sve sazky z5, jelikoz zakonite jejich kurzy musi byt "prilis nizke" :?
Berte tedy toto prosim na vedomi. Je to pravdepodobne zmena v politice bwin/betandwin Tato firma nepratelska k vitezum, doted vzdy vyplacela vyhry, i pokud bylo vsazeno na nesmyslny kurz (coz se vzhledem k siri sazek jez nabizi stavalo dost casto). Je mozne, ze i o tuto malou "vyhodu" nyni hraci prijdou, a to v jeji nejdrsnejsi podobe, a to ruseni vyhernich sazek po skonceni udalosti.
To uz je hodne sprosty...
Chtěl bych se zeptat jestli někdo neví...
Dnes jsem tam dal na BAW příkaz k výběru nějakejch drobnejch a schodou okolností my přišlo v poště že při vložení 300kč dostávám bonus 300kč...Není to sice dnes ani pořádná večeře ale ani ty drobný jim nebudu nechávat..
Takže zase hned po příkazu k výběru budu kvuli tomu vkládat...
Nemá s tím někdo zkušenost aby v tom nehledali nějakou ,,lumpárnu a neprudili???
Nebo je to normálka..
Děkuju
---------------------------------------------------------------------------------------
?ádnou levárnu v BONUSU nehledej. Peníze u Bwinu zásadně nevybírám, ale sázky při určité výši banku layuju protikurzem u jiných sázkovek, takže jakoby neustále prohrávám a účet u nich mám skoro pořád na nule. Díky tomu mě mají u Bwinu velmi rádi a nabídky bonusů dostávám pravidelně. Začátkem srpna 50% bonus, před týdnem 100 % bonus (vklad 300 Kč). Protože jsem na srpnovou nabídku Bwinu zatím nereagoval, dostal jsem včera dokonce přímo dopis z Rakouska, kde mě "upomínají" na možnost 100 % bonusu. Jak říkám, žádná levárna by to neměla být.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Jasně ten dopis my přišel taky s tím bonusem v tom problém nevidím.Citace:
Původně odeslal AMZ
Já mám na mysli že si peníze vlastně stáhnu a hned zase okamžitě pošlu pošlu zpět kvuli bonusu...
Tohle myslím jestli se jim bude páčit...
-----------------------------------------------------------------------------------------
Nabídku bonusu platí do 15.září, tedy ještě měsíc. Podle mého laického názoru by měl být bonus platný i po Tvém výběru peněz. Výběr už si stejně zadal, takže stejně nic dělat nemůžeš. Zatím žádný vklad neprováděj. Počkej až Ti vybrané peníze přijdou domů (resp. budou připsané na Tvůj účet u banky, MB či Netelleru). Po nalogování na stránky Bwinu se Ti zobrazí, zda je bonus ještě v platnosti. Pokud bude stále v platnosti (a já myslím, že bude), pak teprve proveď vklad 300 Kč a bonus ve výši dalších 300 Kč by Ti měl být přiznán. Nic moc neriskuješ - jen vklad 300 Kč a další tři stovky zdarma na ulici nenajdeš.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Citace:
Původně odeslal AMZ
nyni prisli s novym zduvodnenim:Citace:
Původně odeslal Orbital
"Kvuli softwarove chybe jsme byli nuceni zrusit vasi sazku. Proim prectete si nase pravidla a respektujte je!"
V této souvislosti bych řekl jednu věc, která jde tak trochu mimo téma. Občas se mě někdo ptal, proč má v českých kamenných platit manipulační poplatek a co za to dostává. Tak tady je odpověď. Jistotu, že kurs vytištěný na tiketu platí a sázky se nesmyslně neruší, kdy se sázkovce zlíbí. Jak psal Orbital, nesázejte na internetu ulítlé kursy, jasné překlepy nebo dříve rozehrané zápasy.
Ačkoliv jako člověk si také myslím, že se jedná ze strany BaW o nefér jednání, jako nestranný robot bych jim musel dát za pravdu. Uzavřením sázky přistupuje každý sázkař na jejich pravidla hry a jejich pravidla jim dovolují vůči vám skoro všechno. Líbí se mi přístup kolegy AMZ - BaW mu cpe peníze zadarmo a on se jim může hlasitě smát. Na druhou stranu si myslím, ale to je opravdu jenom domněnka, že za částí stížností mohou stát nevrlí konkurenti snažící se přetáhnout potenciální zákazníky k sobě. Rekreační sázkař (čti prohrávající) je myslím ideální zákazník pro každou sázkovku, i pro tu nejrenomovanější.
I ceska sazkovka muze rusit sazky....Citace:
Původně odeslal operator
Na netu to byva pomerne casty jev, ale jde o to rusit sazky pred zacatkem udalosti
Nejlepe hodnocene sazkovky si ruseni sazky nedovoli podle me casteji nez napr. Fortuna. Cetl jsem o 2 sazkach co zrusil Pinnacle za celou dobu co ctu fora.
Kdo pravdepodobne trva na svych sazkach vzdy je Thegreek a Betcascade. Od toho jsou fora, aby hrace upozornovaly na chronicke "voidery" - ty co rusi sazky - jako jsou 10bet nebo Canbet.
Jinak zajimavym pripadem jsou burzy.. ty by z logiky veci nemely sazky rusit na zaklade "chybneho" kurzu vubec. Deje se tak napr. na betfair, kde se da vydelat i neetickym nabidnutim prilis nizkeho kurzu. Tradesports vsak sazky s kurzem ktery je mimo trh muze zrusit a setkal jsem se s tim (ne osobne).
Česká kamenná sázkovka (jiné ani nemáme :D ) nesmí zrušit sázku z důvodu nesprávného kursu. Samozřejmě ji může zrušit, když byl zápas vsazen po rozehrání, byla závažná chyba v názvu mužstva apod, ale nikdy ne kvůli kursu. Akorát nevím, co potom netovka udělá se sázkařem, který hraje na tyhle jejich chyby, i když mu výhru poprvé vyplatí, ale tipoval bych, že limit na sebe nenechá dlouho čekat.
Jinak nedávno v rozhovoru JUDr. Hušák řekl, že příští rok připravuje SAZKA novou ofensivu na trhu kursových sázek. Tak nevím, co tím mohl myslet. Skrytě doufám, že internetové sázení při rovině 1,98 - 1,98 bez MP ...
cetl jsem cosi o nejakych lidech co se soudi snad s Synottipem, (ale fakt si nejsem jist) a slo o pripad spatnyho kurzu... V kazdym pripade tech 10% manipulaku je strasna cena i pokud vezmeme v uvahu, ze cesky sazkovky nevoiduji.Citace:
Původně odeslal operator
S tim limitem mas pravdu :(
Husakova ofenziva bych rekl ze bude polovojensky oddil ve stylu SA, vybaveny spionaznim softem a provadejici exekuce vsech, co si vsadi na zahranicnim servru :lol:
Myslíš asi tu aférku s Maxi-tipem. Prohodil kursy a favorit se dal vsadit v kursu cca 8 a i to vyšlo.
Kursy jsou jak kdy, někdy i po započtení MP je cca stejný jako na netu. Samozřejmě kdo programově sází outsidery, musí na net.
to ze nekdy maji po zapocteni MP maji srovnatelny kurz je pekne, ale jde o to jak jsou na tom v prumeru... a to bidne proste ten 10% manipulak a jejich mnohem vetsi vig se do urovne kurzu promitne. To je jako najit kurz na Bwin lepsi nez na burze a rikat ze jsou srovnatelni, i kdyz 19 z 20 kurzu na obe strany bude lepsi na burze.
27.8. 2006
Betandwin SBR Downgrade z C na C-
:!: :!: :!: