Stránka 9 z 9 PrvníPrvní 123456789
Zobrazují se odpovědi 121 až 133 z 133

Téma: moneybookers

Jinak teda podotykam ze na Slovensko to neni daleko to za a. Za b, v cesku je hodne bank, co podporuji sepa platby. Za c na SVK je dost bank co maji v cesku sestru a ty pak maji ty vzajemny sepa platby jeste levnejc.
    Gambling feels like endless ejaculation

ČSOB CZ +SK platba za 9 Kč,

Citace Původně odeslal Hokkaido Zobrazit příspěvek
    Oni to nějakou dobu měli takto povolené, že ti poslali na český EUR účet eura, ale teď to nechtějí dělat. Maximálně pokud u nich někoho znáš, můžou ti dát výjimku. Ale defaultně účet v ČR = pošlou to v korunách s jejich super kurzem. Účet na Slovensku = pošlou to v eurech. Nějaké "stížnosti" jsou samozřejmě bullshit kecovýmluvy, proč by se připravovali o 4% provizi z transakce tím, že by ti to poslali ve měně, kterou chceš, žejo...
    Včera výběr ze Skrill v EUR, rovněž včera(!) došly EUR na eurový účet ve FIO. Žádné konverze...

Proc zrusili (i neteller) deposit pres mastercard? Visa je ok
    Naposledy upravil valentyne; 23.02.2018 v 21:34. Důvod: pismenko
    Just because we can't really get over the dark parts, doesn't mean we can't get to the good ones. Sometimes, the brightest light comes from the darkest places.

To se asi budes muset zeptat primo u nich.

Maminka mě zachránila od ostrakizace už nemám přítelkyni... Avatar uživatele tanasguram
    Skrill nabízí crypto
    C2H5OH

Citace Původně odeslal tanasguram Zobrazit příspěvek
    Skrill nabízí crypto
    a zkousel si to nak podrobneji? k cemu to vlastne je a co to umi?
    ja jsem si na zkousku koupil btc za naky drobny, ale nejde s tim nic delat - nikam posilat (ani v ramci skrillu, ani mimo), jde to jen zas smenit zpatky na fiat...
    "A: Opravdu mě tady zbavíte závislosti na hazardu?
    B: To se vsaďte."

Citace Původně odeslal Derek Zobrazit příspěvek
    a zkousel si to nak podrobneji? k cemu to vlastne je a co to umi?
    ja jsem si na zkousku koupil btc za naky drobny, ale nejde s tim nic delat - nikam posilat (ani v ramci skrillu, ani mimo), jde to jen zas smenit zpatky na fiat...
    Je to jen spekulacni nastroj s obrovskym poplatkem, k nicemu.....

Uplne "k nicemu" to neni, muze to priblizit kryptomeny sirsi populaci. No a ten nejvetsi prinos je samozrejme v poplatcich

Crypto Fee Buy (%)
    EUR, USD 1.50%
    Other Currencies 3.00%

Crypto Fee Sell (%)
    EUR, USD 1.50%
    Other Currencies 3.00%

Koupis, prodas, a hned jsi o 6% chudsi.

V podstate to vzali od Revolutu, ktery uz nejakou dobu nabizi to same; okopirovali; trochu zvysili poplatky a spustili.

Jinak teda Neteller podporu Bitcoinu ma a je to o neco lepsi, i kdyz taky nevyhodne (a pokud na Netelleru zacnete pouzivat krypto, prestane vam fungovat jejich karta pro vybery hotovosti).

Zmizela moznost platit kartou Mastercard.Chtel jsem nadotovat Pinnacle a po prihlaseni do Skrill v okenku se zobrazuji pouze Visa karty

jo to uz je delsi dobu
    Just because we can't really get over the dark parts, doesn't mean we can't get to the good ones. Sometimes, the brightest light comes from the darkest places.

Tak UPD.
    Pouze pro Pinnacle je tento problem.
    Ostatni SK se bez problemu daji nadotovat Skrillem pres Mastercard.

cistil jsem neteller p2p platbou na skrill
    usd to usd
    i kdyz to pise nejaky fee, tak prisla ta castka presne, mozna se bude nekomu hodit
    Gambling feels like endless ejaculation

Podobná témata

1. Moneybookers kod
    By eminems in forum Moneybookers
    Odpovědí: 14
    Poslední příspěvek: 05.09.2012, 20:11

Pravidla přispívání