Stránka 3 z 9 PrvníPrvní 123456789 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 31 až 45 z 133

Téma: moneybookers

Re: moneybookers

Deerslayer, ako si to nakoniec vyriesil??? ja som sa s tym stretol teraz tiez a uz chytam histeriu...

U mě bez problému, kroky: přidat účet, země (nastavená), následuje kód banky - 4 místný a po odkliknutí 2 chlívky, jeden 6 ti místný, nalevo, ten vždy ignoruju a druhý 10 timístný napravo, vyplním číslo účtu a hotovo.... ale účet mám už léta, možná u nových jsou nějaké změny....

potvrzuju NEK,
    zakladal jsem ted ucet v librach a jest to tak
    Gambling feels like endless ejaculation

zatiaľ som to neriešil...poslal som prachy do st.kancelárie.......odtiaľ ich viem dostať napriamo...
    Jsou chvíle v životě lidském, že by se z toho i hovado zbláznilo.

Dik chlopi. prave mi odpovedala aj Galina vasilievna zo supportu manybúkersu, a prezradila mi figel za milion. vraj ak mam cislo uctu kratsie ako 16 cifier, mam to spredu doplnit obycajnyma nuláma. No to som zvedavy. vyskusam, a potom dam vediet ako to dopadlo.

tu to mate oficialne z 20.augusta 2009 12:18, len som o tejto teme nevedel skor

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za dôveru, s ktorou sa obraciate na útvar podpory Elektronického bankovníctva.
    Nula, ktorá ja zadaná pred číslom účtu, má doplňujúci charakter do maximálneho počtu znakov v čísle účtu. Čiže ak je číslo účtu zadané s nulou alebo bez nej, stále je to rovnaké číslo.

S pozdravom

Radovan Baran
    pracovník Helpdesku EB

tel: 0850 111 771
    (zo zahr. +421 2 5966 8392)
    e-mail: [email protected]
    http://www.csob.sk
    ★·.·´¯`·.·★ ᴠᴀɴɪᴛᴀs ᴠᴀɴɪᴛᴀᴛᴜᴍ ★·.·´¯`·.·★

potvrdzujem. nuly pred cislom uctu kratsim ako 16 znakov riesia problem. podarilo sa mi pridat ucet hned napoprve...

zajímalo by mě, jaké údaje moneybookers poskytuje svým merchantům .. zda krom jména to je třeba i část čísla karty

pokud tou kartou neplatis, tak asi zadne
    pokud pouzivas neco jako instant deposit, tak to netusim, ale mozna ani tehdy ne..stejny system jak paypal asi

logika mi rika to same, ale clovek nikdy nevi...

nebo jako obchodnik v krame..kdyz zaplatis v zelenine za mrkev, co on vidi? Posledni 4 cisla? A jmeno. Jen tipuju.

Zdar bejci...31.čerrvence jsem si posílal penize z moneybookers na muj bankovní učet přes VISU...Nevíte jak dlouho to trvá a kdy bych měl mit asi tak peníze na mem bankovním učtu??Díkes
    Je na čase začít PEVNĚ DODRŽOVAT pořádnej moneymanagment

obvykle 3 - 5 pracovních dní..

Citace Původně odeslal Gadzi
    Zdar bejci...31.čerrvence jsem si posílal penize z moneybookers na muj bankovní učet přes VISU...Nevíte jak dlouho to trvá a kdy bych měl mit asi tak peníze na mem bankovním učtu??Díkes
    Sakra Gadzi, to jsi teda rychle skončil /moneybookers na účet ???/ . Jestli se má mírně pomatená maličkost neplete, tak jsi měl od srpna naopak nasadit zcela jiný level. Anebo jsi už v šíleným ranci? To by byl takový expres, že by se i jiným týpkům z té rychlosti zatočila hlava .
    PS. kdyby tě nějaký takový expres náhodou v budoucnosti potkal, tak na to si dej bacha a nezapomeň na ty časy, kdy jsi kroutil v prádelně. Paměť má krátký nohy.

Ignacius: bejku jen zkouším jak to všechno funguje co se tyče z výběra na jiný level už pomalu nastupuju..na jakým levlu seš ty bejku??
    Je na čase začít PEVNĚ DODRŽOVAT pořádnej moneymanagment

Podobná témata

1. Moneybookers kod
    By eminems in forum Moneybookers
    Odpovědí: 14
    Poslední příspěvek: 05.09.2012, 19:11

Pravidla přispívání