ja tam ted dostal limit kolem 10EURO na zapas a kdyzchci vsadit za vic, tak musim zavolat na jejich centralu, kde mi dovoli vsadit v prumeru za dalsich 20EUR, takze vybiram penize a mazu je z listy![]()
ja tam ted dostal limit kolem 10EURO na zapas a kdyzchci vsadit za vic, tak musim zavolat na jejich centralu, kde mi dovoli vsadit v prumeru za dalsich 20EUR, takze vybiram penize a mazu je z listy![]()
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |