Já jen, že jsem s tím limitem na tom úplně stejně a tak jdu do Premium ADSL od radiokomunikací. 2M za stejný prachy, dokonce míň a bez FUP. Jo a paní od O2 mě přesvědčovala, že mohu být rád, že mají FUP protože mě to chrání. No také mám měsíční výpověď. Budu holt bez ochranyPůvodně odeslal Orbital
![]()








Odpověď s citací