Citace Původně odeslal Orbital
jo takhle....
jestli nahodou nemas draty od telecomu a v tom bude problem
ja jo a mesicni limit 8MB DSL mi streamama spadl po tydnu, takze momentalne sazim uzasnou rychlosti 128kbps. Resp. pouzivam zalozni CDMA, ktery je mnohonasobne rychlejsi a cekam na schvaleni vypovedi.

Vcera jsme to lehce prekopali, ale nechapu jak by to melo mit vliv na prihlasovani. Mam jednoduchy vysvetleni, vsichni si vymejslite a je to
Já jen, že jsem s tím limitem na tom úplně stejně a tak jdu do Premium ADSL od radiokomunikací. 2M za stejný prachy, dokonce míň a bez FUP. Jo a paní od O2 mě přesvědčovala, že mohu být rád, že mají FUP protože mě to chrání. No také mám měsíční výpověď. Budu holt bez ochrany