pokud nekdo by mel zamestnavat tym lidi kvuli autu nebo par set tisic rocne, tak je velmi neracionalni clovek, takovi nevyhravaji; pokud ma nekdo opravdu tak dobre tipy, ze dokonce v tipaci dokaze vyhrat takovy prachy, tak na netu dokaze MNOHEM vic (o dva rady vice podle me) a uz by tam byl, pokud by byval byl racionalni
to je zas muj nazor, taky zcela neinformovaneho tvora








Odpověď s citací