Původně odeslal Sklipkan jo to je ten Juriga, ne? Podle me on pro ne nejakou formou dela, proste to je marketing.. sazkovky by chtely aby kazdy sazel kombiky, akovky na favority s kurzem do 1,5 Jo je. Alespoň já ho tedy měl na mysli
Pravidla fóra