Citace Původně odeslal Sklipkan
Citace Původně odeslal Hombre
Každý ne, to by musely být kamenný sázkovky už zavřený, ale většina těch rozumných ano.
jinak me napadlo, ze kvuli tomuhle by ty ceske sazkovky teoreticky mohly vydelat jeste vic.. proste jim tam zustanou jen noumove nebo ti kteri neberou sazeni moc vazne, dobri sazkari, kteri vidi,ze oproti netu nemaj konkurenci, odejdou
Souhlas To zní logicky

Ale jedna věc mi nejde na rozum. V tipsportu se již asi 4 rok po sobě na předních pozicích umis?uje ten samý sázkař. Ale on nejen že třeba je každoročně v první pětce toho jejich mistrovství, ale on je vysoko i například v soutěži o nejvyšší trefený kurz na jednom tiketu. Nechápu jak mu to může dlouhodobě vycházet. ?e by vyjímka potvrzující pravidlo